Storn, Willi(1936-)
Farlig forelskelse 1982
Litografi, lysmål
73x55
Signert og datert nede t.h.: Willi Storn 82 Signert i platen nede t.h.: W Storn
Nummerert nede t.v.: 72/150. Påtegnet "lito" nede t.v. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00