Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Storn, Willi(1936-)
Farlig forelskelse 1982

Litografi, lysmål
73x55
Signert og datert nede t.h.: Willi Storn 82 Signert i platen nede t.h.: W Storn

Nummerert nede t.v.: 72/150. Påtegnet "lito" nede t.v. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00