Aulie, Reidar(1904-1977)
Hus og rytter
Litografi, lysmål
55x63
Signert nede t.h.: Reidar Aulie
Nummerert nede t.v.: 168/260.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 3 000
Litografi, lysmål
55x63
Nummerert nede t.v.: 168/260.
Vurdering
NOK 1 500–2 000