Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Midelfart, Willi (1904-1975)
Landskap med steingjerde og låve

Olje på plate
32x40
Signert nede t.v.: W Midelfart

Signert på baksiden av platen: Willi Midelfart.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering