Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Munthe, Lagertha (1888-1984)
Skogsinteriør 1937

Olje på lerret
68x50
Signert og datert nede t.h.: Lagertha Munthe 1937.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000