Lampe, Reidar(1887-1964)
Gårdstun 1938
Akvarell på papir, lysmål
26x33
Signert og datert nede t.h.: Reidar Lampe -38
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 300
Akvarell på papir, lysmål
26x33
Vurdering
NOK 1 500