Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Lampe, Reidar(1887-1964)
Gårdstun 1938

Akvarell på papir, lysmål
26x33
Signert og datert nede t.h.: Reidar Lampe -38

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 1 300