Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Lampe, Reidar (1887-1964)
Sørlandshus

Akvarell på papir
26x33
Signert nede t.v.: R Lampe

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering