Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Lampe, Reidar (1887-1964)
Vårsol 1932

Akvarell på papir
27x34
Signert og datert nede t.v.: Reidar Lampe 32

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 435.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering