Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Landsbygate med to kvinner

Olje på lerret
75x70
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 32 000