Fjell, Kai(1907-1989)
Landsbygate med to kvinner
Olje på lerret
75x70
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 32 000
Olje på lerret
75x70
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering