Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Casford, Michael (1940-2005)
Mann med fiolin 1990

Olje på lerret
150x103
Signert og datert nede t.h.: M Casford 90

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering