Casford, Michael(1940-2005)
Mann med fiolin 1990
Olje på lerret
150x103
Signert og datert nede t.h.: M Casford 90
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
150x103
Vurdering