Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Casford, Michael(1940-2005)
Oppstilling på bord med katt

Olje på lerret
105x75
Signert nede t.h.: Michael Casford

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 7 000