Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Casford, Michael (1940-2005)
Oppstilling på bord med katt

Olje på lerret
105x75
Signert nede t.h.: Michael Casford

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000