Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Casford, Michael (1940-2005)
Katt, piano, slange

Olje på lerret
100x65
Signert nede t.h.: Michael Casford

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000