Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Enger, Erling (1899-1990)
Vinterlandskap med hus

Olje på plate
27x39
Signert nede t.h.: EE

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering