Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Stenersen, Gudmund (1863-1934)
Elvelandskap

Olje på lerret
48x61
Signert nede t.h.: Stenersen

Påtegnet på baksiden: Gudmund Stenersen.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000