Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Stixrud, Christoffer(1900-1968)
Fra Enerhaugen 1949

Olje på plate
27x33
Signert nede t.h.: Chr. Stixrud

Påtegnet med tittel og datert 1949 på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 2 500