Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Liten pike på landevei

Litografi, lysmål
49x57
Signert nede t.h.: Reidar Aulie

Nummerert nede t.v.: 35/250.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000