Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Strømme, Olav(1909-1978)
Maria Stuart 1954

Olje på lerret
45x83
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme - 54.

Fra en teaterscene.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00