Strømme, Olav(1909-1978)
Maria Stuart 1954
Olje på lerret
45x83
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme - 54.
Fra en teaterscene.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
45x83
Fra en teaterscene.
Vurdering