Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Blodbøk 1944

Olje på plate
27x35
Signert og datert nede t.h.: HS 44.

Påtegnet noe utydelig nede t.v.: Til Diele. Påtegnet på baksiden av platen: "Til Herr Diele fra Henrik Sørensen 1944".

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 9 000