Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Vinterlandskap med hus
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: R Th
Påtegnet med dedikasjon på lapp på baksiden fra Boy og Rudolph.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: R Th
Vurdering
NOK 10 000