Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Vinterlandskap med hus

Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: R Th

Påtegnet med dedikasjon på lapp på baksiden fra Boy og Rudolph.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000