Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Rognebærbusker

Olje på lerret
75x65
Signert nede t.h.: R. Th.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000