Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Rognebærbusker
Olje på lerret
75x65
Signert nede t.h.: R. Th.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
75x65
Signert nede t.h.: R. Th.
Vurdering