Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tostrup, Axel Olaf (1947-)
Oppstilling med flaske, glass og bolle 1992

Olje på papir
100x70
Signert nede t.v.: A Tostrup

Påmalt ovenfor motivet: Paris 92.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000