Tostrup, Axel Olaf(1947-)
Oppstilling med flaske, glass og bolle 1992
Olje på papir
100x70
Signert nede t.v.: A Tostrup
Påmalt ovenfor motivet: Paris 92.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på papir
100x70
Signert nede t.v.: A Tostrup
Vurdering
NOK 5 000