Enger, Erling(1899-1990)
Vinterlandskap 1964
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Erling Enger - 64
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 27 000
Olje på lerret
73x92
Vurdering