Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Enger, Erling (1899-1990)
Vinterlandskap 1964

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Erling Enger - 64

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 27 000