Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Varm dag

Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A. Kavli.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 162.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 56 000