Sinding, Otto(1842-1909)
Kvinne på strand
Olje på plate
98x68
Signert og datert nede t.v.: Otto Sinding 1904.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Olje på plate
98x68
Vurdering