Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Sinding, Otto (1842-1909)
Kvinne på strand

Olje på plate
98x68
Signert og datert nede t.v.: Otto Sinding 1904.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering