Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Sinding, Otto(1842-1909)
Kvinne på strand

Olje på plate
98x68
Signert og datert nede t.v.: Otto Sinding 1904.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00