Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute ved kyst 1914

Olje på lerret
65x100
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1914.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00