Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute ved kyst 1914
Olje på lerret
65x100
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1914.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Olje på lerret
65x100
Vurdering
NOK 70 000–90 000