Fjell, Kai(1907-1989)
Ung pike
Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 165 000
Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering