Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Ung pike

Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 165 000