Fjell, Kai(1907-1989)
Mor og barn
Olje på lerret
75x65
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 250 000
Olje på lerret
75x65
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 300 000–400 000