Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Mor og barn

Olje på lerret
75x65
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 250 000