Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinne på hagetrapp

Olje på lerret
80x88
Signert nede t.h.: A. Kavli

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 250 000–300 000