Mønsted, Peder(1859-1941)
Langseth ved Lillehammer 1919
Olje på lerret
65x101
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: P. Mønsted. Langseth. 1919.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Malernes udstilling, kat.nr. 2197.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 175 000