Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Mønsted, Peder (1859-1941)
Langseth ved Lillehammer 1919

Olje på lerret
65x101
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: P. Mønsted. Langseth. 1919.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Malernes udstilling, kat.nr. 2197.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 175 000