Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Lundeby, Alf (1870-1961)
Spansketrappen, Roma 1923

Olje på lerret
71x85
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby Roma 1923

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1951, kat.nr. 72.
Kunstnerforbundet, Oslo 1955, kat.nr. 24.
Kunstnernes Hus, Oslo 1964, kat.nr. 9.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000