Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Brun, Harald (1873-1927)
Pikeportrett 1920 (10)

Olje på lerret
68x47
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: H. Brun. 1920. (10?)

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000