Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Indseth, Rolf Buchmann (1900-1951)
Landskap i måneskinn 1935

Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.h.: Rolf B. Indseth 35

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering