Indseth, Rolf Buchmann(1900-1951)
Landskap i måneskinn 1935
Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.h.: Rolf B. Indseth 35
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
50x60
Vurdering