Nørregaard, Asta(1853-1933)
Ved en vannkilde med antikk ruin, Italia
Olje på lerret
50x66
Signert nede t.v.: Asta Nörregaard.
Antagelig malt etter et studieopphold i Italia i 1888-89 hvor hun blant annet var i Zora og i Siena.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000