Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Nørregaard, Asta (1853-1933)
Ved en vannkilde med antikk ruin, Italia

Olje på lerret
50x66
Signert nede t.v.: Asta Nörregaard.

Antagelig malt etter et studieopphold i Italia i 1888-89 hvor hun blant annet var i Zora og i Siena.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000