Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Kielland, Kitty (1843-1914)
Kystlandskap, Jæren 1883

Olje på lerret
33x54
Signert og datert nede t.h.: Kitty L. Kielland 1883.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering