Kielland, Kitty(1843-1914)
Kystlandskap, Jæren 1883
Olje på lerret
33x54
Signert og datert nede t.h.: Kitty L. Kielland 1883.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Olje på lerret
33x54
Vurdering