Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Pike i blomstereng 1884

Olje på lerret
46x40
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: 29 Juli 1884 Sandviken Hans Dahl

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000