Dahl, Hans(1849-1937)
Pike i blomstereng 1884
Olje på lerret
46x40
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: 29 Juli 1884 Sandviken Hans Dahl
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000
Olje på lerret
46x40
Vurdering