Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Fritzvold, Reidar (1920-1998)
Landskap

Olje på lerret
144x115
Signert nede t.h.: R. Fritzvold.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000