Fritzvold, Reidar(1920-1998)
Landskap
Olje på lerret
144x115
Signert nede t.h.: R. Fritzvold.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
144x115
Vurdering