Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Badeliv
Olje på lerret
102x120
Signert nede t.v.: RK
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
102x120
Signert nede t.v.: RK
Vurdering