Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Badeliv

Olje på lerret
102x120
Signert nede t.v.: RK

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000