Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Schøyen, Carl (1848-1875)
Ringebu kirke

Olje på lerret, oppklebet på plate
32x50
Usignert.

Påtegnet med tittel og kunstnernavn på lapp, på baksiden fra utstillingen i 1914.

UTSTILT:

Norges Jubilæumsutstilling 1914, Kristiania.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering