Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute i rom sjø 1908

Olje på lerret
95x150
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1908.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000