Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Sømme, Jacob (1862-1940)
Ryggvendt gutt 1896

Olje på lerret
49x32
Signert og datert nede t.v.: Jacob S. 96

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000