Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Sømme, Jacob(1862-1940)
Ryggvendt gutt 1896

Olje på lerret
49x32
Signert og datert nede t.v.: Jacob S. 96

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000