Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinneportrett

Olje på lerret
89x81
Signert nede t.h.: A. Kavli.

Angivelig kunstnerens hustru.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 94 000