Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne i havegang
Olje på lerret
78x58
Signert nede t.h.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 180 000
Olje på lerret
78x58
Signert nede t.h.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 150 000–200 000