Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinne i havegang

Olje på lerret
78x58
Signert nede t.h.: A. Kavli.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 180 000