Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Krohg, Per (1889-1965)
Tunisisk landskap

Olje på plate
38x46
Signert og stedsbestemt nede t.h.: Per Krohg Nefta Tunis.

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Ragnhild. Påtegnet på baksiden av platen: Dans l'oasis esquine. Tunesisk landskap.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering