Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Krohg, Per (1889-1965)
Sittende kvinne som støtter seg med albuen mot en

Olje på lerret
46x55
stol Signert nede t.v.: Per Krohg

Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Femme accoudée Per Krohg

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000