Krohg, Per(1889-1965)
Sittende kvinne som støtter seg med albuen mot en
Olje på lerret
46x55
stol Signert nede t.v.: Per Krohg
Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Femme accoudée Per Krohg
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00