Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Krohg, Per (1889-1965)
Fra Hvaler 1955

Olje på lerret
100x92
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1955

Påtegnet med tittel på baksiden, samt på plakett.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1957, kat.nr. 63. Kunstnernes Hus, Oslo 1966, kat.nr. 79. Kunstforeningen i København 1966, kat.nr. 31.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000