Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Heiberg, Jean (1884-1976)
Pæretre 1937

Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1937

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1947, kat.nr. 117.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000