Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Skogen 1933

Olje på plate
58x50
Signert og datert nede t.v.: HS 33

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000