Sørensen, Henrik(1882-1962)
Skogen 1933
Olje på plate
58x50
Signert og datert nede t.v.: HS 33
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000