Sørensen, Henrik(1882-1962)
Myllarfossen i Grungedal 1933
Olje på teakplate
50x58
Signert og datert nede t.h.: HS 33
Datert og påtegnet med tittel av kunstneren, samt signert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000