Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Myllarfossen i Grungedal 1933

Olje på teakplate
50x58
Signert og datert nede t.h.: HS 33

Datert og påtegnet med tittel av kunstneren, samt signert på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000