Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Tidlig på våren 1925
Olje på lerret
66x48
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe - 1925.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Tidlig paa vaaren.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00