Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Tidlig på våren 1925

Olje på lerret
66x48
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe - 1925.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Tidlig paa vaaren.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering