Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fra Christianiafjorden

Olje på lerret
70x89
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000