Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Sjøfugler på skjær

Olje på lerret
120x105
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000