Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Sjøfugler på skjær

Olje på lerret
120x105
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 35 000